Ski klub Strakonice

14.06. 2022 Letní kemp Lipno 2022 – instrukce

 

Sraz před odjezdem:  neděle 3.7.2021, 9:00 hod, parkoviště u COOP Volyňská.

Příjezd do Nové Pece okolo 11:00 hodiny. Stravování začínáme obědem. Mapa tábořiště

Konec soustředění: sobota 9.7.2021 dopoledne. Končíme obědem. Příjezd do Strakonic plánovaný okolo 16. hodiny.

Cena: Děti 3 000,- Kč; Rodiče: 3 700,- Kč. Cena je za ubytování, stravování a přepravu lodí. V případě předčasného odjezdu se poměrná částka nevrací.

Program:

  • Běžecké tréninky, protahování
  • Kolo, koloběžka
  • Splavení Vltavy na kánoích (Pěkná -> Nová Pec)
  • Turistický výlet – Medvědí stezka
  • Orientační běh
  • Večer hry, fotbal, koupání, lodě, táborák …

Pro rodiče Orlíků:
Chtěli bychom rodiče Orlíků zapojit do tréninků, jelikož většina běžeckých tréninků bude probíhat v lese nebo u vody. Často se stává, že Orlíka začne bolet bříško, štípne vosa nebo se mu prostě nechce. Pokud je trenér se skupinou dětí sám, končí tím trénink pro všechny, neboť nelze dítě nechat samotné v lese. V tomto případě je vítán rodič, který dítě dovede zpět do tábora. Nepředpokládáme účast všech rodičů na všech trénincích. Stačí jeden nebo dva na jeden trénink, domluvíte se mezi sebou na Lipně. Vezměte si prosím s sebou běžecké boty a oblečení. (A nebojte se, bude vás to bavit. 😎)

Neradi u dětí vidíme mobilní telefony – zapomínají je, ztrácejí, trenér nemůže ručit za jejich bezpečnost. Proto dětem telefony sebereme a uložíme v trenérské chatce. Pokud dítě požádá, bude mu na chvíli vrácen, aby si zavolalo domů. Pokud potřebujete dítě kontaktovat, zavolejte Radkovi nebo Davidovi. Vzkaz dítěti předáme. Dítě může poslat domů nebo babičce pohlednici nebo dopis. 😉 Jsme přesvědčeni, že je lepší, když děti společně zlobí, než když jsou hodné, sedíc na schodech s telefonem.


Pro děti, jež nebudou mít na soustředění rodiče, vyplňte Zdravotní dotazník. Dotazník ke stažení ZDE. Poslouží naší zdravotnici, aby měla přehled o zdravotní kondici. Odevzdáte ho trenérům ráno před odjezdem na soustředění. (Filipovo poznámka: nejsem autorem dotazníku, pouze jsem jej stáhl z internetu jako vzor. Pokud nechcete na některé otázky odpovídat – neodpovídejte. Děkuji.)

 

img img img img img img img img