Ski klub Strakonice

09.07. 2022 Kemp Lipno 2022 – Fotogalerie, výsledky, zhodnocení

Akce byla podpořena z dotace Jč kraje – DĚKUJEME!    

Podpora sportovní činnosti dětí a mládeže v klubech a oddílech Jč kraje                                            

Fotogalerie:

Další profi fotky od Lady Brandové naleznete zde…

Výsledky:

Zhodnocení:

Tak je za námi další letní kemp na Lipně. Opět s rekordní účastí – již jsme měli 4 tréninkové skupiny!!! Rekordně byly ale také nízké teploty a častý déšť. Někteří bohužel museli s nachlazením odjet předčasně, ale zdraví je vždy na prvním místě! Museli jsme letos vynechat tradiční sjíždění Vltavy na kánoích, ale pádlování jsme alespoň potrénovali na jezeře. Také ke koupání a plavání jsme se vlivem chladného počasí letos nedostali. Jinak bylo soustředění opět velmi pestré: od běžeckých tréninků, přes hry a soutěže, až po jízdu na kole, pro kterou jsou na Lipně ideální podmínky. Letošní novinkou byl cyklo závod Nová Pec – Jelení vrchy. Zatím s hromadným startem, do budoucna je v plánu i časovka. Letos si to v cílovém kopci rozdali o vítězství Kuba Ší. a Matt (Kuba nakonec o sekundu rychlejší), těsně následováni Kubou Šo. Starší proložili trénink ještě jízdou na koloběžkách a kolečkových lyžích. Již tradiční byly také souboje dětí s dospěláky ve fotbale – tentokrát jsme se rozešli smírně, obě družstva po jednom vítězství. A opět, také již tradičně, nám moc chutnalo v jídelně!!!

Letošní novinkou byla i noční akce, kdy jsme ve skupinkách procházeli vytyčenou trať. Myslím, že to byl zážitek pro děti i dospělé! Není důvod akci nezopakovat i v dalších letech… Výsledky zde:

Nově jsme také (a s velkým úspěchem) zařadili kontrolu úklidu na chatkách. Musím říct, že od začátku kontrolování se pořádek rapidně zlepšil 🙂 A nejlepší letos v úklidu byla chatka č. 2!!! Nejmenší holky (jen s malou podporou maminek) – dokonce dokázali nejen perfektně uklidit celou chatku, ale i vytřít schody do chatky… (a já se musel zouvat…) 🙂 

Velký dík patří všem dospělákům za pomoc při organizaci nejen tréninků, ale celého kempu. Dětem děkuji za přístup k tréninkům a bojovnost v soutěžích a závodech. Pořád platí: „co bolí, to sílí!“ 🙂 Ale také to, že hrát fér je cennější než vyhrát… Takže DÍKY!

Radek.

 

img img img img img img img img