Ski klub Strakonice

02.03. 2021 Děkujeme sponzorům za sezónu 2020-2021

Vážený sponzoři,
velice si vážíme Vaší spolupráce a pomoci v lyžařské sezóně 2020/2021 a děkujeme Vám za ni.

Samozřejmě i nám lyžařům Covid 19 a opatření v boji proti němu značně zkomplikoval organizaci tréninků a závodů.  I přesto se nám podařilo letní přípravu na sezónu uskutečnit téměř beze změn, přestože některé tréninky musely probíhat individuálně. Letní týdenní kempy v Nové Peci na Lipně a na Kubově Huti také ještě proběhly podle plánu.  

Mnohem více nás zasáhla vládní opatření během zimní sezóny, kdy jsme museli zrušit veškerá společná soustředění a omezovali se „pouze“ na individuální lyžařské tréninky. Bohužel i všechny plánované krajské i celostátní závody musely být zrušeny. Prezentace našeho oddílu, a přeneseně také vás sponzorů, se tak uskutečnila během letních přípravných závodů. Nám se podařilo zorganizovat Strakonický duatlon, Běh okolo Kuřidla a virtuální závod Kuřidlo on-line. V zimě jsme se účastnili individuální verze Šumavského skimaratonu.

Velkým pozitivem této sezóny je zvětšený zájem o běžecké lyžování a s tím spojený nárůst členské základny našeho klubu, hlavně mezi nejmladšími lyžaři, což vnímáme jako velký impuls a příslib do budoucna.

Z naší strany se snažíme, aby logo Vaší firmy bylo nejen na závodech, ale i trénincích vidět na našem oddílovém oblečení co nejvíce. Důkazem jsou i fotky, které zasíláme v příloze. Vaše logo je prezentováno také na těchto nových webových stránkách.

 Ještě jednou děkujeme za Vaši podporu a věříme, že nám svoji přízeň zachováte i v letech dalších.

 

Za Ski klub Strakonice

 

Mgr. Radek Sosna
místopředseda Ski klubu Strakonice

 

Spolupracujeme s firmami:

 
výrobce lyží výrobce holí

 

Momentky z lyžařské sezóny:

Závody nebyli, probíhaly alespoň individuální tréninky. Podařilo se nám zorganizovat jeden oddílový kontrolní závod, ohodnocený tatrankou pro všechny účastníky.

 

Narůstá nám členská základna, hlavně v nejmladší kategorii

 

Nechyběli jsme na Šumavském skimaratonu 2021 – letos pouze individuálně

 

Detail umístění log sponzorů na rukávech našeho oddílového oblečení

 

 

img img img img img img img img