Ski klub Strakonice

20.10. 2022 5x Vimperkem 2022

Chci moc pochválit závoďáky, kteří zvládli alespoň 4 závody seriálu 5x Vimperkem a byli tím pádem klasifikováni v celkovém hodnocení. V nejmladších kategoriích (batolata a minižactvo) rozhodoval o pořadí počet odběhnutých závodů, u všech ostatních součet umístění v nejlepších 4 závodech.

Minimálně 4 závody z našeho oddílu zvládli Rozárka a Matěj Jeřábkovi, Kristýna Půbalová, Linda Bažatová, Oliver Jirouš, Lucie Půbalová, Kristýna Fialová, Julie Fiche, Agáta Bažatová, Silvie Půbalová, Tadeáš Němejc, Matthew Fiche, Matyáš Kural, Mirka Nová. Za velkou závodní výdrž a odolnost jim chci moc poděkovat.

Mezi 3 nejlepší se ve svých kategoriích vešli (od nejmladších): Rozárka Jeřábková (2.), Matěj Jeřábek (2.), Kristýna Půbalová (1.), Oliver Jirouš (2.), Lucie Půbalová (1.), Kristýna Fialová (3.), Silvie Půbalová (1.), Tadeáš Němejc (1.), Matthew Fiche (3.)

Obzlášť 4 vítězům svých kategorií moc blahopřeju!

Jedním z důležitých předpokladů růstu výkonnosti je pravidelný trénink. Ukazuje se, že kdo pravidelně trénuje, je také úspěšný při závodech. Proto si sáhněte do svědomí ti, kteří nechodí na tréninky (a závody) pravidelně, zda důvody omluvy jsou vždy nutné. Lehká rýma či lehké nachlazení není důvodem neúčasti (je ale třeba hlásit trenérům), naopak úrazy, zvýšenou teplotu a další nemoci na trénincích vidět nechceme. Tady je třeba popřemýšlet, zda jsme udělali vše pro to, abychom zůstali zdraví a mohli trénovat. Například pravidelné tréninky v chladnějším počasí jsou výborným prostředkem otužování a zvyšování imunity. Tak jen na zamyšlenou… R.

 

5x VIMPERKEM 2022_celkove

img img img img img img img img